PRISIJUNGTI

Neturite paskyros?


REGISTRUOTIS
TAPKITE PARTNERIAIS
Tapkime partneriais
Internetinės parduotuvės ItStyle.lt affiliate (partnerystės) programa suteikia progą uždirbti komisinius už pardavimus, kuriuos įvykdys Jūsų svetainės nukreipti lankytojai. Užsiregistravę ItStyle.lt affiliate programoje, Jūs galėsite pasirinkti norimas reklamos priemones bei patalpinti jas savo svetainėje. Kai nukreipti lankytojai įvykdys užsakymus, jūs uždirbsite komisinius.

Kiek galiu uždirbti dalyvaudamas ItStyle.lt affiliate programoje?

Siūlomi komisiniai yra 10% nuo užsakytų prekių vertės (be PVM). Pavyzdžiui, jeigu patvirtinto pardavimo prekių vertė yra 100 eurų (be PVM), Jūs uždirbsite 10 eurų. ItStyle turi motyvacinę sistemą, komisinių dydis gali kilti iki 15%, jeigu parodysite gerus rezultatus.

Kodėl verta dalyvauti ItStyle.lt affiliate programoje?

ItStyle.lt siūlo didžiausius, itin patrauklius komisinius tarp visų drabužių, avalynės ir galanterijos prekiaujančių pardavėjų internetu. Kad pirkėjai visada gautų konkurencingus pasiūlymus, prekių kainodara yra reguliariai peržiūrima, nuolat vykdomos akcijos ir išpardavimai. ItStyle.lt asortimentą sudaro daugiau nei 4tūkst. skirtingų prekių, moterims, vyrams ir vaikams. Siekiame ne vienadienio pelno, o stabilaus augimo, todėl, norėdami būti tikri dėl prekių kokybės, prekes importuojame tik iš ES šalių. Nuolat stengiamės ir ieškome įdomių rinkoje pasiūlymų, kad galėtume ItStyle.lt pirkėjui kasdien pasiūlyti gerą kokybę už teisingą kainą.

Kas ir kaip skaičiuoja pardavimus?

ItStyle.lt affiliate programą administruoja ir vykdo ItStyle.lt. Komisinių apskaita yra skaidri – matysite kiekvieną įvykdytą užsakymą, kurį atliko Jūsų svetainės nukreiptas lankytojas, užsakymo vertę bei nupirktas prekes.

Kokiais būdais galiu reklamuoti ItStyle.lt affiliate programą?

Komisiniai yra siūlomi už įvairiais būdais nukreiptų lankytojų įvykdytus pirkimus:
  • Reklaminių skydelių (banerių) talpinimas svetainėje;
  • Tekstinių nuorodų, tekstinės reklamos talpinimas svetainėje;
  • Naujienlaiškių siuntimas savo svetainės nariams su specialia ITSTYLE nuoroda pardavimų apskaitai;
  • Pristatymai/straipsniai tinklaraščiuose ar svetainėse, skatinantys įsigyti prekes Itstyle.lt parduotuvėje, įterpiant ItStyle nuorodas arba reklamos skydelius;
  • ItStyle.lt siūlomo asortimento tikslingas integravimas panaudojant XML bylą;
  • Kiti būdai;
Pastaba: Galimi tik teisėti skatinimo būdai. Kenkėjiškai brukama reklama ar kiti nekorektiški būdai nebus toleruojami ir tokiu būdu uždirbti komisiniai bus panaikinami. Taip pat draudžiama naudoti mūsų reklamos priemones tinklapiuose, kuriuose yra informacijos ar nuorodų į piratines ar falsifikuotas prekes, ir informacijos, pažeidžiančios LR teisės aktus.

Jeigu neįtraukėme atsakymo į jums rūpimą klausimą, skambinkite tel. nr. +37068385356 arba rašykite el. adresu: info@itstyle.lt.

Prieš pradėdami registraciją, prašome atidžiai perskaityti visą partnerystės programos susitarimą. Tai yra teisinis susitarimas tarp jūsų ir platformos itstyle.lt. Partnerystės programos susitarimasNauja partnerystė

Norite tapti partneriu?

Spauskite tęsti ir sukurkite naują partnerio paskyrą. Ši partnerystės paskyra nebus susieta su Jūsų, kaip pirkėjo, paskyra.

Tęsti


Partnerystės prisijungimas

Aš jau turiu partnerio paskyrą.


Pamiršau slaptažodį
Į viršų