PRISIJUNGTI

Neturite paskyros?


REGISTRUOTIS
TAPKITE PARTNERIAIS

ITSTYLE - INTERNETINĖ DRABUŽIŲ, AVALYNĖS IR GALANTERIJOS PARDUOTUVĖ

Mes esame lanksti komanda, kuri nuolat domisi inovacijomis, madomis, žengia koja kojon su dizainerių patarimais, tendencijomis, kadangi tai – mūsų gyvenimo dalis.

Projektas, kurį puoselėjome ne vienerius metus. Ieškojome sprendimų, kurie mums padėtų klientui pasiūlyti geros kokybės prekę už konkurencingą kainą.
ITSTYLE - Tavo mados vedlys
APIE MUS
Tiekėjų teko ieškoti Italijoje, derėjomis, rinkomės tuos, kurie taip pat kaip ir mes – siūlo kokybę, kuriems svarbu, kad žmogus kasdien dėvėtų drabužius draugiškus ne tik jo kūnui, tačiau ir sielai, gamtai. Juk kuo rūbas tarnauja ilgiau - tuo jis yra ekologiškesnis.

Galime pasidžiaugti, kad mums pavyko rasti patikimus partnerius iš Europos, kurių produkciją ir rasite IT STYLE prekybos vietoje. Daugiau nei 20 000 prekių vyrams ir moterims, vaikams, avalynės, galanterijos, aksesuarų – kiekvienam, pagal jo skonio poreikius, nuo klasikinio iki ekstravagantiško stiliaus.

Taip pat galime nudžiuginti ir skirtingų dydžių drabužių, avalynės pasiūla, kad kiekvienas mūsų klientas rastų tai, kas gražiausiai gula ant jo kūno. Daugiau nei trejų metų patirtis šiandien mums leidžia klientams pasiūlyti geriausią kokybę už patrauklią kainą. Tikimės, kad tai padės Jums kasdien atrodyti stilingai bei pasitikėti savimi.

ITSTYLE – TAVO MADOS VEDLYS.
TAPKITE PARTNERIAIS

Internetinės parduotuvės ItStyle.lt affiliate (partnerystės) programa suteikia progą uždirbti komisinius už pardavimus, kuriuos įvykdys Jūsų svetainės nukreipti lankytojai. Užsiregistravę ItStyle.lt affiliate programoje, Jūs galėsite pasirinkti norimas reklamos priemones bei patalpinti jas savo svetainėje. Kai nukreipti lankytojai įvykdys užsakymus, jūs uždirbsite komisinius.

TAPTI PARTNERIU


DIRBKIME KARTU

Domina prekyba drabužiais? Siūlome įvairias bendradarbiavimo galimybes. Lanksčios sąlygos bei žinių bagažas. Paruošime internetinės prekybos sistemą su plačiu prekiu asortimentu. Pilna sinchronizacija su mūsų prekių sandeliu, automatinis užsakymų siuntimas į mūsų sistemą.

Susisiekite aptarti galimybes info@itstyle.lt

KONTAKTAI

UAB VERSLO TITANAS

Įm. kodas: 304554181

Adresas: Šv. Stepono g.7, Vilnius, Lietuva

Tel. nr.: +37060862656

El. paštas: info@itstyle.lt

Į viršų